YORUMLAR

26 Yorum

 • Sayın Dr. Seyhan Şerifoğlu,
  Beni sağlıklı yürümeme yeniden kavuşturduğunuz için size sonsuz teşekkür ediyorum.
  Geçtiğimiz temmuz ayında geçirdiğim kazadan sonra yaşadıklarımı benden başkası bilemez.
  Oğlumu spordan getirdikten sonra banyosunu yaptırırken iki damla suyun hayatımı zehir edeceğini düşünemezdim, ayağım kaydı ve kırıldı. Kayakçı kırığı şeklinde kırılmış. Evde yalnız 6 yaşındaki oğlum vardı, olduğum yerde kaldım, şoka girdim. Oğlumun yardımıyla ambulans beni hastaneye götürdü, yolda devamlı ağlıyordum acım bir yana kim bilir kaç ay yatacaktım. Çocuklarıma kim bakacak diye kahroluyordum. Hastanede alınan karara göre ameliyat kaçınılmazdı, durumum olabilecek en kötü tabloydu. Acım korkunç,ayağım mosmor ve şiş… Bittiğimi hissettim işte o anda yanımda sanki bir melek vardı : Dr. Seyhan Şerifoğlu .
  Hayatımda ilk defa nöral terapiyle tanıştım. Bana hayatımı tekrar geri verdi, ilk müdahalemi yaptı. Ortopedi doktorum operasyonumun en az 2-3 saat süreceğini söylediğinde devamlı ağlıyordum. Nasıl tekrar yürüyecektim, ya yürüyemezsem bekleyebileceğim zamanımda yoktu.
  Çocuklarımın bana ihtiyacı vardı onlara nasıl bakacaktım. Tüm tetkiklerim en az 6- 7 ay alçıda kalacağımı gösteriyordu. Ameliyatım başarıyla gerçekleşti, ortopedi doktorum şaşkındı ameliyatım 1 saatten az sürmüştü. Dokularım Dr. Seyhan Hanım sayesinde hızla iyileşiyordu. Ortopedi doktorum aslında alçı bile gerekmiyor, ama sizi daha konforlu tutmak için 11 gün alçıda kalacak dedi. Mucizeydi 6-7 ay nerede 11 gün neredeydi. Dünyam aydınlandı, yeniden doğdum sanki çok zor günlerimde yanımda artık Seyhan hanım vardı, ona güvendim.
  Haftada iki gün akupunktur ve nöral terapi sayesinde hayatım kolaylaşıyordu. Bazen kötü olaylar iyi şeyleri doğuruyor, ben düşmeseydim onunla tanışamayacaktım. Bu arada bana 13 tane çivi ve 20cm platin takılmıştı ama 1 yıl sonra çıkması gerekiyordu. Ben asla çıkarılmasını istemiyordum, korkuyordum aynı acıları yaşamaktan. Seyhan hanım ve ortopedi doktorum, kesin o çivilerin çıkması gerektiğini söylüyordu. Ben nöral terapiyle yeniden doğdum, kendimi güçlü ve sağlıklı hissediyordum. Vücudumdaki kansızlık, halsizlik, umutsuzluk, mutsuzluk ve güçlüksüzlük bitmişti. Eski sağlıklı günlerime dönmüştüm. Ocak ayında çivilerim çıktı, nöral terapi tedavim sayesinde hastaneden yürüyerek çıktım, 3 gün sonra çocukları sinemaya götürdüm. Arkadaşlarım şaşkındı, eğer operasyon tamponlarım olmasaydı operasyon olduğuma inanmayacaklarmış diye dedikodumu yapmışlar. Çok teşekkürler Seyhan doktorum, sana minnettarım, Allah ellerine sağlık ve kuvvet versin daha şifaya ihtiyacı olanlara yardım edin.
  Ayrıca son olarak yaşadığım şiddetli fibromiyalji hastalığımda bana gösterdiğiniz sabır ve verdiğiniz şifa içinde sonsuz teşekkürler ediyorum. Size ve sizi yetiştiren ailenize sonsuz teşekkür ediyorum.

 • Dr Seyhan Şerifoğlu’na  yakın bir arkadaşım götürdü beni. Benim FİBROMİYALJİ’m ve oğlumun OTİZM’i için neler yapılabilir, konuşmaya gittik.  Benim yakında 17 yaşını bitirecek bebeğim yıllardır gördüğü tedavilerle ve aldığı eğitimlerle çok gelişme gösterdi. Ama daha katedecek çook uzun bir yolumuz var. Buna rağmen yeni bir tedavi önerildiğinde çok araştırırız. Çünkü Çağrı’m çok mutlu, çok uyumlu ve huzurlu bir çocuk.  Uygulanan yeni tedavilerle bu denge bozulur diye çok endişelenirim.  Dr Seyhan Şerifoğlu bu tutuculuğumu hoşgörüyle karşıladı. Oğlumun tahlillerini defalarca yaptı, VEGATEST’i ile birlikte vitamin ve mineral değerlerini, ağır metallerini de kontrol etti.  Her şeye çok özendi . Uygun diyet ve takviyeleri belirledikten sonra BİOFOTON tedavisi uygulamak istediğini söyledi. İşin içinde kimyasal madde ve yan etkiler olmadığı için kabul ettim ve başladık. Tedavimiz sürüyor, Çağrı her geçen gün daha iyi. Gıda intoleransı ve ağırmetalleri sıfırlandı.  Giderek daha bilinçli oluyor, bakışları bile değişti. Hem de neşesini hiç kaybetmeden.
  Bir taraftan da benim için NÖRALTERAPİ başladık; 
  Fibromiyalji çok sinir bozucu bir hastalık. Kasların, kemiklerin sürekli ağrır. Gerginlik, uykusuzluk, halsizlik, bitkinlik, barsak sorunları, algılama bozuklukları, uyuşmalar, tutulmalar  vb yaşarken bir taraftan da bu pek bilinmeyen hastalığı anlatırsınız çevrenize. Bazen hastalık hastası muamelesi görürsünüz bazen de sadece eli uyuşan ya da kolunun bir bölgesinde ağrısı olan herkes ” bende de Fibromiyalji var galiba” deyip hastalığınızı küçümser. Halbuki siz canınızdan bezmişsinizdir.  Bir sürü tedavi deneyip, iyileşememişsinizdir ve iyileşeceğinize dair umutlarınız da bitmiştir. Dr Seyhan Şerifoğlu ile tanıştığımızda bu durumdaydım. Nöralterapi konusunu araştırdım ama yine de güvendiğim; tedaviden çok “doktorumdu”.  Diplomaları, tüm bir duvarı kaplayan sertifikaları, referansları, çalışma geçmişi çok etkileyici.  Ama en çok onun içindeki “insanı” gördüm ben. Zaman geçtikçe hem iyileştik, hem de Şerifoğlu ailesiyle arkadaş olmanın keyfini çıkardık. Sevgili eşi ve dünya tatlısı kızı Zehra da tıpkı Seyhan Hn gibi kalplerinin ışığı gözlerinde parlayan insanlar. Üçünün de Çağrı’ya bakarken yüzleri aydınlanıyor. Oğlum da onları çok seviyor. Ben de :)))
  Herkesin evladı en kıymetlisidir.  Ama benim gibi anneler biraz daha hassas sanırım. Bizden çok çocuklarımıza duyarlı olmalarını bekleriz yakınlarımızdan. Hiç bir özel günümüzü unutmayan arkadaşlarımız, hediyelerini esirgemeyen dostlarımız bizimkilerden çok çocuklarımızın günlerini unutmasın, onları mutlu etmeye çalışsın isteriz. Bazıları bizim hassasiyetimizi bilmez, bazısı da çocuklarımızın anlamayacağını düşünür.
  Seyhan için bu böyle olmadı.  İlk kez Çağrı, Asya’nın oğlu değildi. Ben Çağrı’nın annesiydim. Bu çok önemliydi benim için. Çağrı’nın tahlilleri iyi çıktıkça, yürüttüğü tedavi başarıya ulaştıkça, Çağrı giderek daha iyi oldukça Dr Seyhan Hn bizimle heyecanlandı, bizimle sevindi. Hatta bir gün rüyasında oğlumu tamamen iyileşmiş görüp, telefonla beni aradı ve heyecan içinde rüyasını anlattı. Bu iyi doktorluktan daha fazlası, daha ötesi. 
  Tüm tedavi sürecimizde Otizm ve Fibromiyalji dışında da her türlü rahatsızlığımızda koşturan ve tek başına tam teşekküllü bir hastane gibi çalışan sevgili doktorumuz bir de ayrıca sempatisi ve olumlu enerjisiyle kalbimizde taht kurdu. Kısaca; hastasıyız Dr Seyhan Şerifoğlu’nun
  Sevgili doktorumuz, şifacımız, iyilik meleğimiz Seyhan’cığım,  yazdıkça yazasım geliyor ama, yine de eksik kalıyor. Her şey için çok çok teşekkürler.  Hayat sana kalbine göre versin. Güzel ailenle, güzel yaşa. Hep böyle sevgiyle kal. 
  Asya&Çağrı ✿♪♫ ♪♫♥

 • Migren, sanki doğuştan bana ait gibi benimsediğim bir durumdu.
  Yıllarca uğraşıp türlü Dr.lara başvurup ve ” Ensefalographie” ve ” Radioisotope ” ile beynimde tümör aramaları dahil olmak üzere yapılan araştırmalar sonucu sonuçsuz kalınca tarafıma verilen bilgi de bir o kadar sonuçsuzdu ; ” 352 tane Migren/Başağrısı türü olduğu ve bende olanın hangisi olduğu ise ancak denenecek ilaçlardan sonra belli olacağı ve bu arada iç organlarımın bu denemelerden ne kadar hasar göreceğinin de işin cabası olduğu ortaya çıkmıştı”. Bunun üzerine benimsemiş olduğum bu Migrenimle az zararlı olan ağrı kesicilerle geçinip giderken karşıma, benim Migren ile ilgili olarak yapmakta olduğum araştırmalarımdan elde ettiğim bilgerin ışığında sorduğum sorularıma tek doğru cevabı veren, Dr. Seyhan Şerifoğlu çıktı. Uzun ve inatçı bir şekilde uyguladığı Nöral terapi, Akupunktur, Manyetik alan, Biophoton uygulamalarında sonra gelen çok az bir miktar kanımın alınması ile uyguladığı Vegatest sonuclarından sonra uyguladığımız ”Neleri yiyebileceğimin ve neleri yiyemiyeceğimin” listesi ile ki buradan da hepimizin ne kadar kendine has frekansları olan insanlar olduğumuzun ortaya çıkması ile Migrenim’e son bir iki intikam nöbetinden sonra elveda dedim demek yanlış olmaz……

 • Sevgili Seyhan Hanım,
  Benim sorunum yaklaşık 10 yıl öncesine dayanıyordu. Ara ara devam eden baş ve boyun ağrılarım başgöstermişti. Artık bu ağrılar dayanılmaz olmaya başlamıştı. Sürekli ağrı kesici ve kas gevşeticiler kullanarak hayatımı devam ettirir hale gelmiştim. En sonunda doktara gittim ve beyin Mr’ı çekildi, bir sorun yoktu. Doktor bana depresyon ilaçları vererek gönderdi. Bu ilaçları kullandım ama bir değişiklik olmadı. 10 yıl boyunca ağrı kesiciler ve kas gevşeticiler hayatımın bir parçası oldu. Ama ağrılar geçeceği yerde daha da şiddetlendi. Boynumu sağa sola döndüremez oldum. Ağrı koluma kadar indi. Kolumu kıvıramıyor, eğilip çorabımı bile giyemiyordum. Fizik Tedavi Uzmanına gittim. Boyun MR’ı çekildi ve boyun fıtığı teşhisi konuldu. Doktor birtakım ilaçların yanında bazı hareketleri düzenli olarak yapmamı söyledi. İlaçları bir süre kullandım, acı çekerek hareketleri yaptım ama yine sonuca ulaşamadım. Artık umudumu kesmişken, bir arkadaşım sizden ve yarattığınız mucizelerden bahsedince, son kez şansımı denemek istedim. Sıcakkanlığınız, gösterdiğiniz samimiyet ve özgüveniniz sayesinde kendimi şifalı ellerinize bıraktım. İyiki de bırakmışım. Daha ilk seanstan itibaren ağrılar kayboldu. Kolumu kullanamaz hale gelmişken, kolumunda eski haline döndüğünü gördüm. Adım adım sağlığıma kavuştum. Yenidem doğdum. Şifalı ellerinize, güzel gönlünüze sağlık ve en önemlisi, strese girmeden, hoş sohbetler ederek tedavi olabilmenin zevkini bize yaşattığınız için sonsuz teşekkürler.

 • Merhabalar Seyhan Hanim=))
  Muayenehanenize ilk adimim, anneme bir diyetisyene gitmek istedigimi belirtmemle basladi. Kafamda tek bir sey vardi, oda kimseden hic bir yorum almadan karsiniza gecip olabildigince soru sormak! Sikilirmisiniz ya da yorulur musunuz diye dusunmeksizin ardi arkasi kesilmeyen, yaklasik 50 dakika bir fiil konusmaniza neden olan bir soru cevapla karisik Fen dersiyle basladi seanslarimiz=) Kafamda hep sizin gibi bir doktorun hayali vardi=) Kolumla, bacagimla, yemegimle icecegimle, gribimle, ya da bas parmagimla hatta ve hatta canim sikkin dedigimde ‘Himmm gec bakalim sen soyle’ deyip ona da bir cozum bulan birinin ya da bir dalin var olabilmesinin mumkun olmadigini dusunuyordum… Her gelisimde mutlu ayrilmak, gulen yuzle karsilanmak, samimi bir ses tonu ve delici gercek bakislar altinda dinlenmek… Etik sinirlari olan ; fakat bu sinirlari sessiz adimlarla cizen bir samimiyetiniz var=)

  Bilinmesini isterim ki; her igne yapisinizda okadar bilincli parmak ve gozler altinda oldugumu hissettirdiniz ki, hayatimda ilk defa guvendigim bir doktora sahip oldum… Her ugrasiniz icin cok tesekkur ederim. Tekrar tekrar goruzmek uzere=)

 • Hayatta hiçbirşey tesadüf değil;ya da başka bir deyişle, tesadüfler bazen çok güzel başlangıçlara sebep oluyor. Babam, 82 yaşında ve çok güzel yaşlanan biri… Ne var ki; bir anda bir ”siyatik” onu iki büklüm yaptı ve dünyasını kararttı. İşte o sırada karşımıza siz çıktınız, bir mucize gibi! Ve babam, sizin tedavinizle nerdeyse amuda kalkacak:) Derken, ben de sakin yapım sinirli bir hale dönüşmeye başladığında, çaldım kapınızı… Babamı iyileştiren doktor, bana da bir elini değdirsin dedim. İyi ki de demişim; iyi olmakla kalmayıp hayatımda çok güzel değişimleri ardarda yaşamaya, bu tedavi ile birlikte başladım. Biliyorum arkası gelecek… Bu soğuk havalarda eskiden endişeyle beklediğim soğuk algınlığını unuttum, vücut direncim öyle yükseldi ki; hastalanacağım korkusu bile duymuyorum. Çok teşekkürler Seyhan Hanım… Ellerinize sağlık:)))

 • Doğduğumuz günden beri farklı kültür, eğitim, aile, arkadaş ve hayatımızı şekillendiren birçok etken ile bu zamanlara geldik. Anlatacağımız hikâyeler birbirine benzeyebilir ancak herkesin yaşadıkları farklı ve özeldir. Dr. Seyhan Hanım & Nöral Terapi ile tanıştığım günü hiç unutmuyorum. Ağır bir grip geçiriyordum ancak dayanıklı olmakla övünmeme rağmen, sanki tüm vücudum grevdeydi. Boyun ağrısı, bel ağrısı, uzun ve şiddetli baş ağrıları, 6 sene önce ameliyat geçirdiğim dizimde ağrılar başlamıştı. Zaten ne iş hayatı istediğim gibiydi, ne aile, ne de kız arkadaşımla ilişkim. Neredeyse ilk defa bu kadar çaresiz hissediyordum. Sonra bir arkadaşım kendi gittiği Nöral Terapiyi önerdi, yani Dr. Seyhan Hanım’ı. Hayatımda doktora en fazla bir iki kere gitmiş olan ben bir anda kendimi Dr. Seyhan Hanım’ın ofisinde buldum. Aslında kim nereye çekse oraya gidecek haldeydim, sağlıklı düşünemiyordum. Kafamdaki sesler dinmeyecek gibiydi. İlk seansta Dr. Seyhan Hanım şikâyetlerimi sorduğunda çok bir şey söyleyemedim. Çünkü niye geldiğimi bile bilmiyordum. Sonra seanslara başlamadan test yaptığımızda vücudumda ne organlarım sağlıklı çalışıyordu ne de duygularım, öfkem, kokularım, şüphelerim normaldi. Yıllarca vücuduma dışardan özen göstermiş olsam da içeriyi ihmal etmişim. Çok yoğun alkol tüketir ve son ana kadar öfkelenmezdim. Meğerse çocukluğumdan beri her şeyi içime atmışım. İlk seans benim için tam bir kâbustu. Terapi sırasında herkes farklı tepkiler verir. Bazısı sakindir, bazısı ağlar, bazısı güler. Bir sinir boşalmasıdır, içimize attıklarımızı, öfkemizi, üzüntülerimizi atarız. İlk seanstan sonra eve gidip yattığımda, seansın beni daha da kötüleştirdiğini düşünmüştüm. Ancak Dr. Seyhan Hanım’ın kendinden emin davranışlarına ve hastasına karşı göstermiş olduğu samimiyetine inandım ve seanslara devam ettim. İşte hayıtım bu şekilde değişti. 5’ncı seansa geldiğimde çok az alkol tüketiyordum, ağrılarım geçmiş, kafam sakindi. Hayatımda olmasını istediğim şeylere yavaş yavaş sahip olmaya başlamıştım. Çünkü içimdeki öfke, keder ve diğer acılar yok denecek kadar azalmış ne istediğini bilen, sağlıklı bir insana dönüşmüştüm. Hikâyemin basit hali bu şekilde. Son olarak, herkes kendi hayatını şekillendirir. Dış etkenler bizi bu zamana getirmiş olsa da istediklerimize ulaşmanın tek çözümü biziz. Ben sağlıklı olmayı ve isteklerime ulaşmayı tercih ettim. Dr. Seyhan Hanım’a bir kez da özverili çalışmaları ve samimiyetinden dolayı teşekkür ederim.

 • Sevgili Seyhan Hanım (kızım),
  Beni eve hapis olduğum günlerden kurtardığın için teşekkürler.
  Bundan 1 yıl önce dizimin ağrısından dolayı bırakın dışarı çıkmayı, evde basit işlerimi bile yapamaz hale gelmiştim. Sürekli üzüntü içinde “eyvah sakat kaldım, artık yürüyemeyeceğim” diye düşünüyordum. Gittiğim doktorlar ameliyat olabileceğimi ama kilolu olduğum için riskli olduğunu söylediler.
  Bu dönemde Dr. Seyhan Hanım’la tanıştım. O yumuşacık sesi ve misafirperverliği ile kendimi bir arkadaşımın evinde misafirliğe gitmişim gibi hissettim. Koyu bir sohbetten sonra beni ameliyata hazırlayacağını, yapacağı işlemlerle dokuları besleyeceğini, bu sayede ameliyatı çok rahat atlatabileceğimi ve ameliyattan sonra da çok çabuk iyileşebileceğimi anlattı. O kadar kendine güvenli ve rahatlatıcıydı ki ona inanmamak imkansızdı.
  3 seanstan sonra ben ameliyata girdim. Ve dedikleri bir bir gerçekleşti. Ameliyatım çok rahat geçti, çok çabuk iyileştim. Kontrole gittiğimde ameliyatı yapan doktor bile şaşırdı. Herşey mükemmel. Dizin çok güzel iyileşmiş, artık bundan sonra bol bol gezebilirsin dedi.

  Bunun sırrını biliyordum. Teşekkürler sihirli meleğim.

 • Sevgili Seyhan Hanım,
  Beni nasıl bir dertten kurtardınız bilemezsiniz.
  Nerdeyse kendimi bildim bileli, (yaklaşık 15 yıldır) korkunç baş ağrılarıyla boğuşuyordum. Bu ağrılar haftanın 4 günü beni terk etmiyor, hiçbir ilaç da fayda etmiyordu. Çok şükür ki sizinle karşılaştım. Sohbet sırasında nöralterapi ve akupunktur ile buna çözüm bulunacağını anlattınız. Denemeye karar verdim. Her seanstan sonra adım adım iyileştiğimi hissettim. 1 aylık bir tedaviden sonra o korkunç başağrılarımdan eser kalmadı. Üstelik sadece bu da değil. Eskiden bütün kış gripten kurtulamazken artık bu kadar sık hastalanmadığımı fark ettim. Bel ağrılarım da büyük ölçüde geçmişti. Sanki bir mucize gerçekleşmişti. Bütün sıkıntılarımdan teker teker kurtuluyordum. Ailemde herkes bu değişikliği fark ettiler. Artık kendimi daha genç ve sağlıklı hissediyorum.
  Emekleriniz için çok çok teşekkürler. Peşinizi bırakmaya niyetim yok.

 • Sevgili doktorum; size gelmeden önceki problemlerimin hepsi yok oldu, Karaciğerimdeki yağlanma ve bağırsak problemim vardı. Nöral terapi sayesinde hepsinden teker teker kurtuldum.Ayrıca tavsiyelerinizi uyarak 10 kilo verdim.Ayak ağrılarımda yavaş yavaş yok oldu gece uykularım düzene girdi. Bunun yanında cildimde müthiş değişme oldu. Şuanda kendimi daha genç ve canlı hissediyorum hayata daha olumlu gözle bakıyorum bunların sizin sayenizde olduğuna inanıyorum. Mesleğinizde Allah nice iyi sonuçlar vermesi dileğiyle. İyiki nöralterapinin eğitimini alıp bizlere bunu tanıttınız. İnşallah birçok bilinçli hastalarınız olur ve enaz benim kadar size inanarak gelir ve sonuç bulurlar… Ailenizde ve Meslek hayatınızda daha iyi ve mutlu sonuçlara…….

 • Seyhan Hanım,
  Sizinle tedavilerime başladığımdan beri kendimi daha sağlıklı ve zinde hissediyorum.Özelllikle dolaşım bozukluklardan kaynaklanan bacak ve ayak ağrılarımın iyileşmesini sağlamanız genel olarak ta daha iyi hissetmemi, sizin sayenizde noral terapiye borçluyum.Herkese tavsiye eder tesekkür ederim.

 • Yaratıcının iyileşmemiz ve özü ve bütünlüğü yeniden bulmamız için gönderdiği işaretleri izlemenin gerekliliğine bir kez daha inanmamı sağladı isminizin ve tedavi yönteminizin tavsiyesi. ilk seanstan itibaren fiziksel olarak sesimdeki rahatlamadan ziyade ruhsal olarak bana katkıları için tedaviye uygulayıcısı size duyduğum minnettarlık anlatılamaz ölçüde. sonuçta kararları veren bizleriz evet ama farkında olmadan yöneten psikolojimizin etkisi çok büyük. kendimi yedine sevmeye ve kendime yeniden başladım en başta ve salt bu bile herşeyin yoluna girmeye başlamasına yetti. yeni, sağlam kararlar alabilecek cesareti de seanslardan sonra bulmaya başladım. işinize olan bağlılığınıza ve insanlığa yararlı olmaya aşkla adanışınıza olan hayranlığımda, hayatıma etki edecek düzeyde. sizi tanıdığım için şanslı hissediyorum kendimi. hayatımda değiştirdiğiniz ve oluşturduğunuz herşey için sonsuz teşekkürler…

 • Seyhancığım, Değirmenyerinde bir mucize gerçekleştirdin ,hiçbir doktorun mesleğini böyle aşkla yaptığına şahit olmamıştım,güzel ailenle sana ömür boyu mutluluklar…..peşini bırakmayacağımm

 • Sevgili Seyhan hanım; Sizi tanıyalı çok olmadı fakat sanki uzun yıllardır tanıyormuş gibi o sıcaklığı hissettim. Ve doktorluğunuza gelince bence sizin o okul yıllarınızda verdiğiniz emek boşa gitmemiş en sancılı ve kötü günümü sizin yanınızda geçirirken sizin ilahi elinizde mucizevi tedavi yöntemi ile ilaçsız bir şekilde ruhsal ve bedensel iyileşme sürecini gördüm. Sizinle tanışmak ve doktorum olmanız benim için bir ayrıcalık oldu. Sizi çok seviyorum…

 • Tanışalı iki sene oldu sevgili doktorcuğum….Benim en kötü yüzümle tanışmıştık:+) Nasıl olduysa restoranın kapısının önünde bir nefeslik zamanda o anları yakalayıverdik.Aynı zamanlarda aynı yerlerde yaşamakmıydı acaba bizi böylesine çeken.Bilirsin ben tesadüflere değil ”O AN”lara inanırım…İşte benim o anımdı.Bana yaptığın tedavi yöntemini anlattığında bir tıp hekiminin neden böyle bir safsatayla uğraştığı sorusunu cevaplayamamıştın! Kafamda sorular,sorular…Sonra seni, Abi’sini ve Zehra’yı tanımaya başladık. Boynumda iki fıtık, ellerimde ve dizlerimde hem romatizma hem kemik erimesine bağlı ağrılar, işimizin stresi ile bağlantılı taşlaşmış omuzlarla sana teslim oldum.Öyle güven veren veren sevgi dolu bir yüreğe daha fazla karşı koyamadım:+) İlk seansta mucizeler bekliyordum uyarmana rağmen bekliyordum…(hep öyle olur ya!) olmadı tabiii….ikincide yine olmadı……sonra uzun süre gelemediniz,gelemedik. Bir hafta önce gelişinizde ağrılarım çok artmış dört gözle seni bekliyordum bu kez kararlıydım..kaç seans diyorsan kabulüm.Daha ilk seanstan bir saat sonra vücudumun değiştiğini hissettim..ağrılarım artık yoktu…bir saat bekledim,iki ,üç,dört,beş gelmediler inanamadım….Artık inanıyorum:+)))) Bana her gelişinde birincide olmaz,ikincide olmaz,düzenli olması gerek diyordun ya işte oldu……Zaten her şeyin sıralı ve düzenli olması gerekmiyormu? Biraz canımı yaktın” İçine beton düşmüş kötü kalpli kadın” ama kalbin,ellerin ve sen her zaman şifalarınla şifa bul…….Güzel gönlüne ve güzel yüreğine kimse hasar vermesin….Annem için,Kardeşim için ve kendim için sana binlerce kere teşekkür ediyorum…Hem doktorum,hem dostum olduğun için……”O ANLAR”a inanmaya devam edeceğim.Seni ve aileni çok seviyorum……

 • Doktorcuğum; sadece ve sadece ”sizi çok Özledik” yazmak geldi içimden.
  Bu gece yorumları ilk kez okuma fırsatım oldu ve seni tanımanın nasıl bir duygu olduğunun farkında olanlar için çok mutlu oldum…..Seni tanımak aileni tanımak bir ayrıcalıktır……Bu böyle biline…………..:+))))) Tüm Sevgimle………”ÖZLEDİK”

 • Doktorcuğum yine ben ama bu kez bambaşka bir yorumla ve hayretler içinde;
  Bir kaç gün önce bizim eve geldik ve ben Cincer’ın kafesiniz temizlemek için için onu avuçlarıma aldım Mutlu ve ben gördüğümüz durum karşısında donup kaldık.Bir anda ellerim kan doldu ne olduğunu anlamak için hayvanı incelediğimde karın kısmının tamamen yırtılmış olduğunu gördük,derisi ikiye ayrılmıştı ve karın iç zarının içinden kalbini bile görebiliyorduk o an fotoğraflamak aklımıza gelmedi ne yazık ki:+(((( Gece yarısı yapılabilecek tek bir şey geldi aklıma ”PROCAİN”(doğrumu yazdım bilmiyorum) hemen açık yaranın üzerine 5 cc sıktık,ertesi gün yine ve bugün yara neredeyse gözle görülmeyecek kadar küçülmüştü…Sadece üç kez,üç gece o kadar………Fotoğraflayamadığım için çok üzüldüm ama sadece ben değil Ulvi ve Mutlu da bir o kadar bu mucizenin gücüne şahit oldular.Sana bizi bu mucize tedavi ile tanıştırdığın için binlerce teşekkür ediyor, iyiki varsın ve bu işi yapıyorsun diyor, mesleki yaşamında sonsuz başarılar diliyoruz:+)))Sevgimizle kal hep mutlu kal.

 • Sevgili doktorcum 6 ay önce yoğun alerji ve ağrılarla gelmiştim,bugün ne alerjim ne ağrılarım kaldı.Ellerine sağlık .Teşekkür ederim.

 • Seyhan Hanım,
  Bu sayfa vesilesiyle size bir kez daha teşekkür etmek istedim. Bir milli sporcu olarak yaşadığım sakatlıktan dolayı olsa bile , çekine çekine geldiğim merkezinizde gerçekten şifa buldum. Doktorun üç aydan önce kullanmaman gerekiyor dediği bileğimi iki hafta sonra yine aynı doktora gösterdiğimde verdiği tepkiyi an gibi hatırlarım. Bu faydalı ve yan etkisiz tedavi yöntemini öğrendiğiniz, kendinizden çok şey katarak gelişttirdiğiniz ve bizlere ( takımımızdaki tüm arkadaşlara ) güler yüzünüzü de sunarak verdiğiniz hizmetten dolayı tekrar teşekkür ederim. Saygı ve sevgilerimle. = )

 • Sevgili Dr. Seyhan Şerifoğlu,

  Sihirli dokunuşlarınızla hayatıma bir melek gibi geldiniz… :)

  Sizinle geçen sene tanıştığım ilk günden bugüne kendim için bir karşılaştırma yapacak olursam, bana sanki bir ömür geçmiş gibi geliyor diyebilirim. Şimdi kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Bunun sebebi geçmişimde yaşadığım ruhsal ve bedensel sancılarımın izlerinin, sizin elleriniz ile şifa bulması ve uyguladığınız tedaviler sayesinde geçmişimdeki izlerin silinip gitmesi olmuştur. Ömrümde ve genç yaşımda ilk defa yaşamış olduğum acı kaybım ben de derin izler bırakmıştı. Babam’ın yokluğu benim için hayatta hiçbir şey ile dolduramayacağım kocaman bir boşluk… Bunun yanı sıra aynı sene içerisinde 2010’da yaşadığım ruhsal durumlar ve pankeratit hastalığı benim hayattan tamamen kopmama sebep olmuştu. Duygusal olan yapıma artarak eklenen acılarım beni hayatta tamamen amaçsız, hedefsiz biri haline dönüştürmüştü. Büyük bir sancı ile götürüldüğüm hastanede beni 10 gün boyunca müşahede altında tuttular. Hastanede kaldığım süre zarfında sadece serumla beslendim. Çekilen tomografi ve Mr’lar sonucunda yaşadığım hastalığın sebeplerini ben de bulamadılar. Sonuncunun neye varacağını bilmeden doktorların sessizliğinde günlerce hastaneden çıkmayı bekledim. 10 günün sonunda doktorlar; ancak sıvı yiyecek, içecekler ile beslenmeye söz verirsem ve verdikleri ilaçları düzenli kullanırsam beni hastaneden taburcu edeceklerini söylediklerinde o zaman anladım ki ağır bir hastalık geçirmişim. Tabi başıma gelene kadar pankeratit hastalığının ne olduğunu bilmiyordum. Eve getirildikten sonra yemek düzenim, sinir sistemim, ruhsal durumum bu hastalıkla beraber tamamen değişince ve hastalık hakkında bilgi sahibi olunca tam olarak durumumu anladım. Bazen kendimi tanıyamıyordum. Doktorların ömür boyunca yasakladıkları birçok yiyecek vardı. Bir daha o sancılarla ne zaman karşılacağımı bilmeden, bir gizem gibi hayata devam ederken yaklaşık 3-4 ay sonra sizinle tanıştım. Aslında ben doktor aramıyordum ama sizinle tanışmamın da bir tesadüf olmadığını düşünüyorum. Size ne kadar ihtiyacım olduğunu her geçen gün biraz daha anladım. Sizinle tanıştığımda hastalığın izleri hala ben de devam ediyordu. İlk günden bugüne kadar düzenli takipleriniz ve tedavileriniz sonucunda sağlığıma kavuşabildim. Siz şifalı ellerinizle sadece hastalıklarımı iyileştirmediniz en zor günlerimde o güzel yüreğinizle yüreğime de dokundunuz. Yüreğinize, emeğinize ve şifalı ellerinize sağlık.

  Bence siz işinizi sevgiyle, aşkla yapan ve bunu hastalarınıza yansıtan başarılı bir doktorsunuz. Ben sizin tedavilerinize başladığım da açıkcası çevremden biraz tepki alıyordum. Çünkü yakınlarım iğne tedavisinden dolayı ilk başta benim acı çektiğimi sanıyorlardı ama hiçbir şey uzaktan göründüğü gibi değil, bilmiyorlardı. Bu durum beni rahatsız etmiyordu aksine daha önceden benim de bilmediğim gibi çevremde bu konu hakkında bilgi sahibi olmayan yakınlarıma tedavilerinizi ve faydalarını anlatıyorum. Benim yakınlarıma söylediğim sözlerden biri de; benim için iğne acısı hiç bu kadar hissedilmemiş olmamıştı. :) Bu tedaviler sürecinde sonucun mutlulukla bitmesi, olumlu olması ve benim de bu şekilde düşünüyor olmam acıyı hissedilmez kılıyor. Bunu durumu seanslarda biraz da olsa size de yansıttığımı düşünüyorum. Siz de bilirsiniz ki Sevgili Doktorum en çok sevdiğim uygulamalardan biri de; ‘stellatum’ bu uygulamanın etkisi anlatılmaz yaşanır. :) Sonucu benim için yapıldığı anda, ertesi gün ve sonrası için de çok rahatlacıdır.

  Şimdi çok şükür sayenizde artık pankeras derdim yok. Bağırsak, hamsızlık ve gaz şikayetlerim yok. Şeker, kolestrol problemlerim yok. Ellerimin ve ayaklarımın sürekli terlemesinden kurtuldum. Yavaş yavaş ölçülü şekilde ve önerileriniz doğrultusunda istediğim yiyecekleri yiyebiliyorum. Artık hayata karşı küskünlerim de yok, eskiden olduğum gibi pozitifim biriyim. İçimdeki çocuğu yaşatmamı sağladığınız için ve bugüne kadar uyguladığınız tedavilerinizden olan nöralterapi, akapuntur, manyetik alan terapisi, biofoton ve diğer tedavilerinizle beni iyileştirdiğiniz için size minnetttarım. Allah bir ömür boyu size sevdiklerinizle beraber sağlık, mutluluk, huzur versin. Ömürünüz boyunca her şey gönlünüzce olsun.

  İyileşmem için hayat bana sadece sizin gibi çok iyi bir doktor kazandırmadı. Tedavilerinizle, tavsiyelerinizle, o güzel yüreğinizle hayatıma bir melek gibi geldiniz… İyiki varsınız ve iyiki sizi tanıma fırsatına sahip olmuşum. Sizi çok seviyorum. Her şey için çok teşekkür ederim.

 • Seyhan Hanım.

  Elim kırıldığı an yanımda olmanız benim için başlı başına çok büyük bir şanstı gerçekten. Şu an elimi gayet rahat kullanıyorum. Ve bu sizin sayenizde. Size bir elden çok daha fazlasını borçluyum. Doğal tedavi yöntemlerine hep mesafeli davranan ben , sizin kliniğinizde sağlığıma tekrar kavuştum.

  Size çok teşekkür ederim. Her zaman bana ve arkadaşlarıma yardımcı olduğunuz için.
  Sevgi ile kalın.
  Saygılar

 • Seyhan Hanım;
  Yine bir teşekkür için buradayım. Sol ayağım sayenizde eski kuvvetine kavuştu. Bir haftalık süre içinde gerek tıbbi gerek manevi desteğiniz için çok çok teşekkür ederim. Umarım bir gün bütün doktorlar sizin bitmek bilmeyen pozitif enerjinize ve gülümseyişinize erişir.
  Not : En yakın zamanda ziyaretinize geleceğim. Düzelttiğiniz ayağımı görün diye = )

 • Sevgili Herşeyimin doktoru Seyhan Hanımcım,
  Size her şeyim; ruhum, bedenim, gönlüm ve zihnim adına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Mükemmel hekimliğinizin yanı sıra bana vermiş olduğunuz keyifli dostluğunuz için de minnettarım size. Sizinle tanışmamız kesinlikle yaşanması gereken ihtiyaç anlarımdan biriydi; Moda’da modalı adalı gezerken “Nöralterapi” yazısını görmemle içimdeki heyecanı dışarı vurarak bir anda kapı zilinizi çaldığımı, ve sizi çıkarken yakaladığımı hatırlıyorum. Çok heyecanlanmıştım, çünkü Samsun’da Dr. Didem Gülmez ile başlamış olduğum tedavinin tadına doyamamıştım, o mükemmel iğne darbelerinin hayat katmasının devamı sizlerin ellerinizdeydi. Sizinle sohbet ederken Sevgili Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’un öğrencisi olduğunuz, Dr. Didem ile tanışıklığınızın olması ben de size karşı tam teslimiyeti oluşturdu. İyi ki hepiniz varsınız; Neşemin, sağlığımızın, gözlerimdeki ışığın sebeplerisiniz…
  Nöralterapi ile tanışmam, bağışıklık sisteminin neredeyse her an çökebileceği, hayatımda her anımın ruhsal ve fiziksel olarak işkence çektiği bir döneme rastlıyor. Sevgili Dr. Didem hanım’ın beni Prf. Dr. Hüseyin’e yönlendirmesi ve tetkiklerim sonucu 2 ay kadar sadece sebze ile beslenip, gün aşırı terapilerimin devamı ile % 80 iyileşme gösterdim.. Tabii ki ben , 19 yaş metabolizmasına sahip olana kadar tedavilerimi devam ettirdim. Düzenli kontroller, yaşam tarzımın değişmesi ve nöralterapi & akapunktur ile, ruhumun da gençleştiğini, parmağımı şıklattığım anda istediğm renge dünyamı çevirdiğimi de öğrendim…
  İstanbul’a yerleştikten sonra , sizinle de tanışmamla beraber, sağlık sorunum olunca kaygılanacak hiçbir şeyim kalmadı… elimi çarpsam koşardım size artık  2012 kışı, aşırı stressin getirisi bel fıtığı teşhisi 2. defa kapınızı çalmama neden oldu. Biliyordum ki çok kısa bir süre içinde sağlığıma kavuşacaktım. Ameliyat dedikleri anda kulak ardı etmiştim zaten, nasılsa benim güvendiğim Sevgili Nöralterapim vardı.. İki büklüm geldiğim, yengeç yürüşü ile devam ettiğim süreler o kadar da kısaydı ki, 1 ayın sonunda halay çekebilecek duruma geldim, hatta ceylan gibi sekiyordum diyebilir de.. :) Sadece fiziksel değil , zihinsel ve ruhsal tedaviniz beni bıçak altına yatmaktan ve olumsuz zihin kelepçelerimden kurtardı… Veee her şeyimin doktoru oldunuz.. :)
  Bel fıtığı tedavisinin yanı sıra, polikistik yumurtalık rahatsızlığım ve 2 adet 4cm ve 4,5cm lik evlere şenlik miyomlarım vardı 2008 yılından bu zamana, birkaç ay önce kadın doğum uzmanı ultrasonda neredeyse göremiyecekmiş onları, boyutları 1,7 mm e kadar düşmüş ve doğum anında ki risk oldukça düşükmüş, yaniii elvedaa miyomlar :) Polikistik durumun da ortadan kalkmış olabileceğine eminim, çünkü sayenizde kadınlığımla barıştım… Ben nasıl demem “her şeyimin doktorusunuz “ diye.. 
  38 yaşındayım ve tansiyon yok, kolestrol yok, genetik olmasına rağmen şeker yok, karaciğer fonksiyonları süpere yakın, böbrekle ilgili sorun yok, zihinsel gelişim her gün biraz daha artıyor, gönlüm her sıkıntıyı rahatlıkla bırakmayı pekiyi derece de başarmaya yakın, ve gözlerim ışığı tanıdı… Kim derdi ki vücudu tümor oluşturacağı yerde gençleşti diye :) .. Hepsi Sayenizde…
  iyi ki varsınız, Elleriniz dert görmesin , dertlilere şifa vermeye devam etsin…
  Varlığınız için Şükürler olsun… Sizi çoookkkk seviyorum ve bir mazeret uydurup gelmeye de devam edeceğim.. :)
  Sevgimle ve minnettarlığımla kucaklıyorum sizi..

  Bengü Baloğlu

 • Sayın Dr Seyhan Şerifoğlu,

  Size vücut direnç düşüklüğü ve Reflü için gelmiştim.Haftada bir grip oluyordum ya da boğazlarım şişiyordu mecburen ilaçlara başvuruyordum kullandığım antibiyotiğin sayısını hatırlamıyorum diyebilirim.Sizin yapmış olduğunuz Nöral Terapi ile iki rahatsızlığımı da yendim.Hatta grip olduğum gün size gelmiştim komple toparlamam 24 saati bile bulmadı.Sizinle görüşmeye geldiğimde beni iyileştireceğinize inanmıştım.
  İşinize duyduğunuz saygıyı biz hastalarınıza da hissettiriyorsunuz.
  O şifalı elleriniz sayesinde sağlığıma çok kısa sürede kavuştum.

  İyi ki varsınız Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

  Tedavileriniz tüm hastalarınıza şifa olsun.

  Saygı ve Sevgilerimle

  Burag Azaryan

 • Bu kadar dinç ve bu kadar enerjik hissetmemi sağlayan güzel insan. Operasyon izimi 1 ay gibi kısa bir sürede nöralterapi ile tedavi ederek geçirdi. Dikiş izimden eser kalmadı. Boynumdaki kireçlenmeler artık hiç yok. Seninle ve Nöralterapiyle tanıştığım için çok mutluyum.

 • Sevgili Dr. Seyhan Şerifoğlu

  Yaklaşık 2 ay önce bel fıtığı rahatsızlığım nedeni ile yürüyemez duruma gelmiştim. Ağrılar beni psikolojik olarak yıprattığından çok mutsuzdum sanırım mutsuzluğum sebebi ile de prolaktin hormon yüksekliği yaşamaktaydım. İlk seanstan itibaren şifalı dokunuşlarınız sayesinde sağlığıma tekrar kavuştum. Size buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Dokunuşlarınızda mucizeler var …

  Sevgiyle kalın…

Yorum Bırakın

Bağlantılar

Hekimler İçin Regülasyon Tıbbı
Etkinlik Takvimi

Kasım 2020
P S Ç P C C P
« Ara    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30